Nowoczesne systemy ogrzewania - dom energooszczędny w praktyce

Im mniej ciepła, tym lepiej
Jakie ogrzewanie wybrać w domu, który potrzebuje niewiele ciepła? Jakie cechy powinno mieć, żeby zapewnić pełen komfort? I czy potrzebujemy tu skomplikowanych, drogich rozwiązań?
Man icon Jarosław Antkiewicz
3THERMO – grzejnik dla alergika
Alergie kojarzą nam się głównie z uczuleniem na kwitnącą roślinność, kosmetyki, środki chemiczne i oczywiście jedzenie. Alergenem może być także wszechobecny formaldehyd i kurz gromadzący się w kaloryferach, a także szczególnie niebezpieczne i niewidoczne gołym okiem pleśnie oraz grzyby na ścianie. Na co należy więc zwrócić uwagę, by ściany wolne były od pleśni i mikroorganizmów, a wnętrze przyjazne alergikowi?
Man icon Artykuł promocyjny
Bezpieczna i ekologiczna - izolacja Tubolit DG Plus firmy Armacell
Nowoczesna izolacja instalacji sanitarnych, grzewczych czy c.w.u. powinna nie tylko gwarantować ograniczenie strat energii podczas przesyłu, ale też zapewniać bezpieczeństwo, np. w trakcie pożaru. Rozwiązaniem, które umożliwia spełnienie tych wymogów jest Tubolit DG Plus firmy Armacell - elastyczna izolacja polietylenowa o zamkniętej strukturze komórkowej.
Man icon Artykuł promocyjny
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!