Sposoby podgrzewania c.w.u. - budujemy i remontujemy

Ciepłej wody dużo i tanio
W każdym domu potrzebujemy ciepłej wody użytkowej, czyli c.w.u. Ponadto trudno znacząco zmniejszyć jej zużycie. Możemy jednak ograniczyć ilość zużywanej do tego energii i koszty. Szczególnego znaczenia nabiera to dla właścicieli przydomowych basenów. Na szczęście, da się podgrzewać wodę nawet kilka razy taniej, niż konwencjonalnymi metodami.
Man icon Jarosław Antkiewicz
Pompy ciepła Edel i HRC
Rozwój powietrznych pomp ciepła jest tak znaczący, że obecnie urządzenia te są najchętniej wybieranym źródłem ciepła. W tym sezonie obserwujemy szybko rosnącą popularność podgrzewaczy wody zintegrowanych z pompą ciepła, popularnie nazywanymi pompami ciepła do c.w.u. To doskonałe urządzenia zapewniające zupełnie niezależnie ciepłą wodę użytkową przez cały rok, a dzięki wysokiemu współczynnikowi sprawności, rachunki z wodę mogą być naprawdę niskie.
Man icon Artykuł promocyjny
Spectra Smart – idea wprowadzona w życie
Postawiliśmy sobie cel: stwórzmy produkt, który zapewni użytkownikom komfort ciepłej wody użytkowej będąc przy tym maksymalnie wygodny w obsłudze. Powinien również zadbać o potrzeby całej rodziny i chronić środowisko naturalne. Wszystkie te cechy zamknęliśmy w jednej, eleganckiej konstrukcji SQUARE Jacket Design®. Tak właśnie powstał projekt unikalnej pompy ciepła Spectra Smart.
Man icon Artykuł promocyjny
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!